Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Tiyatro
 Özel Forum : Tiyatro
Konu Konu: Forum Kuralları (Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
BaDboY
Ulema
Ulema
Simge

Kayıt Tarihi: 05-Kasım-2004
Aktif Durum: Pasif
Gönderilenler: 578
Gönderen: 10-Kasım-2004 Saat 12:25 | Kayıtlı IP  

Sevgili Arkadaşlar ; Özel Forum Sayfasına yazan değerli üyelerimiz; Özel Forumun kurallarını buraya yazarak tüm üyelerimize hatırlatma yapmak istiyorum.

KURAL 1 : Siyaset, din, ırk ayrımı, gibi konuları, T.C Yasalarına aykırı konuları, kişi hak ve özgürlüklerine saldırı niteliğindeki konuları yazan üyeler, gereğinde uyarılır veya doğrudan üyelikleri kilitlenir ya da silinir. Ayrıca bu gibi yazılar tamamen yazan kişinin sorumluluğuna girer..!

KURAL 2 : Erotizm, küfür, hakaret içeren yazılar, resimler, şiirler, konu başlıkları, veya üye adları hemen kilitlenir ya da silinir..

KURAL 3 : Forumda kişisel problemler, tartışmalar, argo konuşmalar kesinlikle yapılamaz ! Özellikle birbirini tanımayan insanların lan, olummm gibi tabirlerle konuşması forumun genel terbiyesine aykırı hitap şekilleridir.. Foruma yazılan mesajların herkes tarafından okunulabileceği unutulmamalıdır ! Cevap yazdığınız kişi, bu tavrınızdan ve üslubunuzdan hoşlanmayabilir ! Cevap verdiğiniz kişinin bayan olma olasılığını da ayrıca düşünmelisiniz !

KURAL 4 : Önemli olan yazınızın içeriğidir ! Forum yazılarında dikkat çekmeye yönelik abartılı fontlar ya da yerli yersiz abartılı yüz ifadeleri kullanmak yasaktır ! Ayrıca sadece smiley içeren mesajlar ve smileyleri büyüterek eklenen mesajlar silinecektir.. Yazınızın ekranda güzel görünmesi için abartıya kaçmadan renkli fontlar kullanabilirsiniz..

KURAL 5 : İmzanızda hertürlü reklam yasaktır ! Buna kendi siteniz yada başka sitelerin linklerini eklemekte dahildir. (Moderatörlerimiz mesajlardaki linklerin mesaj içeriğine bağlı olarak kalması yada silinmesi hakkında karar verebilir) Yine imzalarda abartılı ifadeler ve kendini öven ifadeler yazılamaz !

KURAL 6 : İmzanızda kullandığınız resim boyutları 200x170 'i geçemez ve resimler mutlaka transparan olmak zorundadır.

KURAL 7 : Forum içinde Link vermek yasaktır ! Sadece konu ile alakalı durumlarda link verebilirsiniz ! Ancak yazdığınız link reklam niteliği taşımamalıdır.. Ve gerekirse Site Yönetisi tarafından size haber verilmeden düzenlenebilir.

KURAL 8: Yeni üye olduysanız hemen yazmaya başlamadan önce ilgilendiğiniz konunun, forumda daha önce yazılıp yazılmadığını kontrol ediniz.. Bunu forumda (arama) yaparak kontrol edebilirsiniz ! Tekrar konular açmamaya özen gösteriniz ! Benzer konuları tek başlık altında ekleyiniz ! Bu işlem hem forumda gereksiz görüntü kirliğini ortadan kaldırır hemde yazdığınız mesajların daha çok kişi tarafından okunmasını sağlar

KURAL 9 : Yazdığınız yazının yanlış veya eksik olduğunu farkettiğinizde, yazıyı editleyin ! tekrar yazmanıza gerek yok..! Konuya en son cevap verdiğiniz halde, "bir de şunu eklemek istiyorum diye yeni bir cevap yollamayın ! Bu hem forum veritabanını şişirecek hemde "cevap geldiğinde haber ver" seçeneğini işaretlemiş olan üyelerimize mail gönderileceği için açırı mail trafiğine neden olacaktır..

KURAL 10 : Forumda doğum günü v.b özel günler olmadığı sürece kişiye özel başlık açılamaz ! Özel soru ve sorunlarınızı mail Ö.M gibi kişiye özel yöntemlerle halletmelisiniz !

Özel Forum sizlere diğer forumlardan farklı bir ortam sağlamaktadır lütfen mesajlarınızı bu doğrultuda düşünüp özenle seçiniz ..

Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden site yöneticileri ve site sahibi sorumlu tutulamaz !

Forum kuralları her an değiştirilebilir veya yeni kurallar eklenebilir. (Bu gibi durumlarda gerekli duyuru yapılır) Kurallardaki değişiklikler hemen geçerlidir ve itiraz edilemez !

Forumumuza üye olduğunuzda tüm bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Dostluk ve saygılarımla

Özel Forum Yönetimi

Yukarı Dön Göster BaDboY's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: BaDboY Ziyaret BaDboY's Ana Sayfa
 

Üzgünüm, Cevap Yazamazsınız.
Konu Kapatılmış.

  Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Powered by Web Wiz Forums version 7.92
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide